Naga Marketsau

Na interwale H4 pary AUD/USD trwa korekta ostatnich bardzo dynamicznych spadków. Już niebawem kurs napotka opór, który był jednym z ograniczeń trwającej niedawno konsolidacji. Kluczowym wydarzeniem w dniu dzisiejszym dla USD jest FOMC o godzinie 20:00. Do tego czasu nie powinny pojawić się jakieś znaczące ruchy ceny. Jeżeli najbliższy opór zostanie pokonany, to cena do wieczora powinna dojść do obszaru wewnątrz czerwonego prostokąta. Jest to strefa, w której miał początek ostatni impuls spadkowy, a dodatkowo w tym miejscu przebiega linia trendu spadkowego. Mamy zatem dwa miejsca, które warto obserwować w kontekście zakończenia korekty.

au op

TopOption, oferuje 76% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 176 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here