Naga Markets
Na wykresie dziennym widzimy kanał spadkowy, który trwa już od dłuższego czasu, cena za każdym razem respektuje zarówno jego górne jak i dolne ograniczenie. Gra na odbicie od górnej krawędzi jest o tyle bezpieczniejsza, że jest to gra zgodna z kierunkiem trendu, a ten jest spadkowy – widzimy coraz niższe dołki i co raz niższe szczyty. Pozostaje więc szukać okazji do zagrań krótkich.

Być może najbliższa okazja do zajęcia pozycji krótkiej tworzy się na naszych oczach. Cena dociera do górnego ograniczenia kanału spadkowego, równocześnie w tym miejscu przebiega opór utworzony przez ostatnie lipcowe dołki. Bardzo podobnie, czyli niemal książkowo wyglądało poprzednie przebicie strefy SR na tej parze.

Uważam, że warto poczekać do godziny 14.30 kiedy mają być ogłoszone dane z rynku pracy z USA, wtedy zobaczymy na wykresie większą zmienność. Warto poczekać aż sytuacja się wyklaruje. Sytuacja na rynku pracy w USA powoli poprawia się, dlatego spodziewane są pozytywne dane. Jutro dużo ważnych danych z chińskiej gospodarki, która jest bardzo mocno gospodarczo powiązana z Australią. Jako, że gospodarka Chin zwalnia, spodziewam się gorszych odczytów, które pogłębią spadki na parze AUD/USD, nawet na tyle mocno, że jeszcze w piątek powrócimy w rejon ostatniego dołka. Oczywiście to tylko prognoza, osobiście będę czekał na sygnał, na to co rynek pokaże.

Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail:longtrader@o2.pl lub podyskutuj na moim skrawku forum:Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here