Naga Markets
Na wykresie tygodniowym można zaobserwować potencjalną formację podwójnego dna oraz formację objęcia hossy.


Wykres dzienny przedstawia przełamanie linii trendu spadkowego oraz silny impuls wzrostowy.


Na wykresie H4 widzimy, że kurs przełamał lokalny opór. Uważam, że wzrosty są na tyle silne, że po niewielkiej korekcie, w ciągu kilku dni cena powinna osiągnąć poziom ok. 1.9165 czyli przetestuje poprzednie szczyty.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: lukasz.nowacki@comparic.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWykorzystanie MultiCharts do rozpoznania zachowania ceny – webinar od MultiCharts.
Następny artykuł‘Last Look’ to już przeszłość
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here