Naga MarketsBardzo ciekawie klaruje się sytuacja na AUDUSD. Para dotarła wczoraj rano do ważnego wsparcia na 0,7170, przez większość dnia lawirowała w tych okolicach, po czym dzisiejszej nocy doszło do odbicia wzrostowego. Ostatni raz dolar australijski był tak nisko w porównaniu do amerykańskiego pod koniec 2016 roku, a wcześniej w maju 2016. Wtedy dwukrotnie doszło do odbicia. Czy tym razem będzie tak samo?

Pod koniec tygodnia doszło do mocnej reakcji spadkowej i zejścia z okolic oporu na 0,7310 do wspomnianego istotnego wsparcia. Nowy tydzień zaczął się jednak od odbicia wzrostowego, które zostało jednak całkowicie zanegowane podczas wczorajszej sesji. Obecnie losy pary rozgrywają się na wsparciu.

Jeśli poziom 0,7170 się utrzyma, możemy spodziewać się odbicia z powrotem w okolice 0,7310. Z kolei przełamanie wsparcia przez podaż otworzy drogę do psychologicznej bariery na 0,7000, gdzie wprawdzie nie ma żadnej działającej bariery, ale zejście poniżej powinno przysporzyć niedźwiedziom na Aussie nieco problemów.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDUSD,
sprawdź ofertę Brokera HotForexConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here