Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


dane dzio

Powyżej dane, które już poznaliśmy i które zostaną jeszcze opublikowane w trakcie dzisiejszej sesji. W nocy natomiast PBOC obniżył stawkę referencyjną juana wywołując skok USD/CNY do poziomów najwyższych od trzech lat.

Opcje binarne wygasające w 15 sekund i 100% zwrotu w MarketsPulse

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, EUR, GBP

SŁABE: AUD, NZD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– EUR/AUD – podwójne dno kończące korektę

GBP/USD – w trendzie bocznym H4

AUDUSDH4.png 11.08

AUD/USD w okolicach godzin południowych ma na swoim koncie bardzo silne osunięcia. Cena wczoraj rozpoczęła wspinaczkę nad linię trendu rysowaną od początku maja bieżącego roku, jednak nie dała sobie rady ze znajdującym się w okolicy poziomem 23.6% (zniesienie spadków z ostatnich kilku miesięcy) oraz lokalną strefą oporu. Ponad 100-pipsowa świeca H4 pociągnęła nas ponownie pod linię trendu – obecny kierunek to ponowny test lipcowych dołków.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum. Sprawdź brokerów opcji binarnych w Comparic.pl i skorzystaj z oferty specjalnejtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here