Naga Markets
Na wykresie miesięcznym widać wyłamanie ważnej, długoterminowej strefy wsparcia/oporu oraz aktualnie powrót do niej. Retest tej strefy wypadł w 50% zniesienia fali spadkowej, a zakończył się prospadkowym pin barem.
Na powyższych wykresach dziennych w początkowej fazie widać formację objęcia bessy, a aktualnie cena przełamuje lokalne wsparcie oraz opuszcza potencjalny kanał wzrostowy. Na drugim wykresie obserwujemy formację RGR, która właśnie zaczyna się realizować. Wszystko to ma charakter prospadkowy.


Dzisiaj w nocy i nad ranem naszego czasu zostały ogłoszone odczyty makroekonomiczne z mocno powiązanej a Australią chińskiej gospodarki. Większość odczytów okazała się gorsza od przewidywań. Jedyny odczyt lepszy od oczekiwań to roczna produkcja przemysłowa, aczkolwiek jej poziom wzrósł minimalnie i wciąż wynosi sporo mniej niż w latach ubiegłych. Gorsze dane z Chin mogą mieć wpływ na otwarcie na tej parze w nowym tygodniu.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEUR/GBP Szansa czy zmyłka?
Następny artykułEUR/GBP – czy decyzja EBC jest długo wyczekiwanym impulsem?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here