Naga MarketsOd 4 miesięcy AUDNZD porusza się w konsolidacji między poziomami 1.0900, a 1.1430. W dniu 24 sierpnia miał miejsce dynamiczny ruch wzrostowy. W 30 minut cena wzrosła o 900 pipsów. Od tamtej pory cena jeszcze zmniejszyła zakres swojego ruchu i porusza się w konsolidacji od 1.0900 do 1.1340. AUDNZD obecnie odbił się od oporu na wskazanym poziomie i zmierza w stronę 1.0900.

Wykres AUDNZD dla interwału H4.
Wykres AUDNZD dla interwału H4.

Szeroka perspektywa, interwał W1

Od 5 lat AUDNZD porusza się w trendzie spadkowym. Jednak dołek, który miał miejsce na początku kwietnia tego roku zaczyna wskazywać na możliwą zmianę trendu. Ważny będzie kierunek wybicia z flagi, w ramach której cena się porusza. Flaga jest formacją kontynuacji trendu i wybicie powinno nastąpić w górę. Da to szansę nawet na zmianę trendu. Gdyby jednak flaga została wybita w dół to całość przybierze formę odreagowania 50% ostatnich spadków i AUDNZD wróci do głównego trendu czyli do spadków.

Wypróbuj konto u brokera FX Grow. Ultra niskie spready. Bez limitów: Headging i Scalping. Egzekucja zleceń ECN/STP (no Dealing Desk – brak konfliktu klient-broker).

Wykres AUDNZD dla interwału W1.
Wykres AUDNZD dla interwału W1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here