Naga Markets
Spoglądając na notowania pary walutowej AUDNZD zauważymy, że w skutek trwających od sierpnia 2018 roku spadków kurs osunął się poniżej linii tendencji wzrostowej. Kilka tygodni po wybiciu wsparcie to zostało także przetestowane od dołu (jako opór) a w jego okolicy pojawiła się silna reakcja podażowa, która zapoczątkowała dalsza deprecjację.

Kurs pary walutowej AUDNZD
AUDNZD Weekly

Na interwale dziennym dostrzec można także realizację pro-spadkowej formacji głowy z ramionami (RGR). Rynek pokonał już bowiem linię szyi, co z technicznego punktu widzenia mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. Zgodnie z zachowaniem zasady zmiany biegunów, kilka dni później doszło również do re-testu tego poziomu a w jego okolicy pojawiła się reakcja podażowa.

W kolejnych dniach rynek pokonał także kolejne wsparcie, którego re-test obserwujemy w chwili obecnej. Jeżeli zatem opór ten zostanie trwale odrzucony, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic poziomu 1.0235. Jest to bowiem nie tylko techniczne wsparcie wyznaczone z poziomu interwału tygodniowego, lecz również techniczny zasięg formacji RGR.

Do handlu na parach walutowych z AUD i NZD polecam sprawdzić ofertę brokera Naga Markets

Kurs pary walutowej AUDNZD
AUDNZD Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSpadki spółki Elona Muska? Tesla z rekomendacją sprzedaży od JP Morgan
Następny artykułCena złota, srebra oraz ropy naftowej – 18 marca 2019 r.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here