Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Weź udział w webinarze i odbierz pieniądze na transakcje bez ryzyka


Dzisiaj w nocy RBNZ (Bank Rezerw Nowej ZelandProfilii) zdecydował się niespodziewanie obniżyć stopy procentowe. Jak można się spodziewać wywołało to nagły ruch na dolarze nowozelandzkim i na wykresach pojawiły się ogromne luki spadkowe. NZD/USD osunęła się o 150 pipsów, natomiast AUD/NZD o ponad 200.

Jeżeli chodzi natomiast o dzisiejszą sesję to podobnie jak w pierwszej części tygodnia przed nami spokojny dzień. Jedyne publikacje, które warto śledzić pojawiają się o godzinie 14:30 – standardowe czwartkowe wyniki wniosków o zasiłek dla bezrobotnych w USA (konsensus mówi o 277 tysiącach) oraz dodatkowo publikacja sprzedaży detalicznej (niezwykle istotny wskaźnik śledzony uważnie przez rynki).

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: CAD, EUR

SŁABE: NZD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

GBP/USD – na lokalnym wsparciu

USD/CAD – pod linią trendu

AUD/USD – blisko ważnego oporu

AUDNZDH4 11.06

Wspomniana wcześniej decyzja RBNZ wywołała otwarcie się 200-pisowej luki na AUD/NZD H4. Jednocześnie na wysokości poziomu wsparcia z listopada 2014 (1.0933) uformowała się świeca pin bar z bardzo długim dolnym knotem. Może ona być sygnałem dalszych wzrostów. Warto poczekać na korekcyjne spadki w okolice poziomu lub samej strefy wyznaczanej przez zakres luki i wtedy zdecydować się na zakup.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here