Naga MarketsNa skutek trwających od kwietnia 2011 roku spadków para walutowa AUDNZD dotarła w okolice poziomu 1.0000, gdzie w kwietniu 2015r. pojawiła się reakcja popytowa. Od tego czasu obserwujemy ruch w trendzie horyzontalnym (konsolidacji), którego górne ograniczenie zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego.

AUDNZD Weekly

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że ostatnie wzrosty mieściły się w obrębie formacji klina zwyżkującego, z którego na skutek silnej reakcji popytowej, w dniu dzisiejszym wybiliśmy górą.

AUDNZD H4

Warto również zauważyć, że tuż po tym wybiciu pojawiła się niewielka korekta spadkowa, na skutek której doszło do re-testu i dorzucenia tego poziomu od góry (jako wsparcia).

Od kilku godzin rynek porusza się w 21 pipsowej konsolidacji, z której trwałe wybicie górą mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

AUDNZD M5


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTrading Ichimoku – AUDNZD, EURGBP, GBPCHF, NZDJPY – 23 sierpnia 2017
Następny artykułLitecoin dostępny już na eToro
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here