Naga Markets

Sytuacja opisywana była wcześniej tutaj:
AUD/NZD – podwójny tygodniowy pin bar na wsparciu, choć liczyłem bardziej na przełamanie wsparcia i dalszy ruch w dół. Opisywana na rysunku sytuacja na wsparciu w ostatnich tygodniach ewidentnie wskazuje na siłę strony popytowej, której po dość długim czasie udało się obronić wsparcie.


Na wykresie dziennym widzimy układ coraz wyższych dołków i szczytów, pokonaną linię trendu spadkową (choć nie jest to najważniejsze), a także przecięcie się średnich EMA. Jeżeli cenie uda się pokonać zaznaczony opór będę skłonny otworzyć pozycję długą.

Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNZD/USD – konsolidacja
Następny artykułAnaliza techniczna EUR/USD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here