Naga MarketsNa wykresie tygodniowym poniżej widoczne jest silne wybicie z ponad dwuletniej formacji trójkąta, które miało miejsce w październiku. Jeszcze tydzień po tym wybiciu notowaniom udało się wyznaczyć nowy szczyt i testować kluczowy opór horyzontalny między 1.1270 – 1.1330, jednak później cena wróciła pod górne ramię trójkąta, gdzie przebywa do chwili obecnej.

Wszystko wskazuje zatem na to, że wybicie mogło być fałszywe i cena powróci do spadków.  Poszukiwanie potwierdzenia takiej koncepcji będzie miało miejsce na wykresie dziennym. Jak widać poniżej, notowania już 5 raz od września testują wsparcie diagonalne.

Byki wydają się być coraz słabsze, natomiast napływ ofert spodziewany jest dopiero po zamknięciu sesji (skutecznym wybiciu) pod wsparciem diagonalnym oraz ubiegłotygodniowymi minimami.

Realizacja powyższego scenariusza w najlepszym przypadku otwierałaby drogę do spadków w kierunku obszaru przy 1.0543. Alternatywnie, pro-spadkowe nastawienie zostanie zakwestionowane dopiero w momencie zamknięcia sesji ponad 1.1330.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here