Naga MarketsSytuacja na rynkach w związku dość niespodziewanym zwycięstwem Trumpa jest nerwowa i mocno zmienna. Dlatego przyjrzałem sie bliżej parom bezpośrednio niezwiązanym z USD czyli Crossom, na których być może ruchy będą bardziej podlegały zasadom Price Action i analizie technicznej, a mniej będą miały na nie wpływ dane ze świata polityki.


Na crossie AUDNZD rysuje sie ciekawa sytuacja. Na wykresie Weekly możemy zauważyć formację odwróconego RGR-a, czyli Ramię/Głowa/Ramię. Dodatkowo para porusza się w zniżkującym klinie.

1Na wykresie dziennym również tworzy się formacja oRGR, gdzie linia szyi jest zaznaczona czerwoną linią. Dodatkowo dzisiejsza świeczka dzienna wybiła (fałszywe wybicie?) z Inside Bara, gdzie świeca matka została zaznaczona czerwonym prostokątem, po czym wróciła do IB i na razie porusza sie ku górnej granicy IB.

2Na wykresie AUDNZD H4 możemy przyjrzeć się sytuacji bliżej i jeśli nastąpiłoby zamknięcie świeczki kończącej dzień ponad poziom 1.0540 ,możemy myśleć o otwarciu zlecenia BUY z pierwszym targetem w okolicach linii szyi czyli ok. 1.0750-60, a w przypadku jej przebicia nawet do linii ograniczającej od góry klin zniżkujący, w którym (wyrysowany na wykresie tygodniowym) sie od jakiegoś czasu porusza.

3

WAŻNE!
Dzisiaj o 21:00 Bank Rezerw Nowej Zelandii ustala wysokość stóp procentowych. Wydarzenie dużej wagi, dlatego przed podjęciem decyzji o wejściu na rynek warto poczekać ,aż usłyszymy stanowisko prezesa Banku, zwłaszcza ,że analitycy przewidują obniżkę o 0,25 p co może osłabić NZD i rynek potwierdzając analizę – ruszy w “naszą” strone czyli na północ.

Autor: Dargotokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here