Naga Marketsan

Kurs AUD/NZD odbił się wczoraj bardzo mocno od linii, której fragment jest widoczny na powyższym wykresie H4. Jest to linia łącząca bardzo dokładnie 4 ostatnie dołki (czwarty jest aktualnie się tworzący). Wygląda na to, że wzrosty powinny być dzisiaj kontynuowane. Celem jest zaznaczony poziom najbliższego oporu. Zbiega się on z linią trendu spadkowego, więc może być silnym poziomem podażowym. Wybicie ponad linię trendu będzie oznaką, że być może nadchodzi czas na nowy trend.

an op

TopOption, oferuje 72% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 170 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here