Naga MarketsZgodnie z moją ostatnią projekcją, na skutek trwających od 17 marca spokojnych spadków para walutowa AUDNZD dotarła dziś w okolice niezwykle istotnego wsparcia 1.0750 zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego, gdzie pojawiła się reakcja popytowa.

Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy re-test tego poziomu od czasu jego pokonania na początku marca br.

Odrzucenie tego wsparcia mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów, dla których potencjalnym zasięgiem mogłyby być nawet okolice poziomu 1.1300 lecz pierwsza reakcja podażowa mogłaby pojawić się już w okolicy marcowych szczytów.

Scenariusz pro-wzrostowy wspierać może również obecna sytuacja na oscylatorze Stochastic, gdzie zaobserwować możemy dywergencję.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDNZD
sprawdź ofertę Brokera HotForex

AUDNZD Daily


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł39% traderów Admiral Markets księgowało zyski w Q1 2017
Następny artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – szansa na czerwcowe podwyżki stóp FED w dół
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here