Naga Markets
an

Wykres H4 pary AUD/NZD pokazuje, że cena po ostatnich wzrostach zaczyna testować strefę oporu na jaką składają się dwa poprzednie szczyty. Zarówno na wykresie H4 jak i na niższym H1 zaczynają pojawiać się świece z dłuższymi górnymi cieniami, wskazując na pewne zawahanie. Wydaje się, że może dojść do odbicia w dół, w tym kontekście warto rozważyć zagranie opcji PUT.

an-op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

uTrader oferuje 68% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBaltic Ceramics Investments [BCI] – Analiza na zamówienie – 9 stycznia 2017
Następny artykułUSD/CAD – reakcja przy oporze, opcja PUT
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here