Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDNZD poruszają się w trendzie spadkowym o czym świadczą dołki i szczyty na wykresie dziennym formujące się na coraz niższych poziomach. Obecny tydzień otworzył się luką spadkową, a podczas pierwszej sesji ustanowiony został nowy dołek w panującym trendzie.

Spadki nie były jednak dalej kontynuowane, zamiast tego każda kolejna sesja łącznie w z wczorajszą zamykała się na poziomie wyższym od otwarcia. Dziś natomiast cena wyznaczyła nowe maksima i dotarła do obszaru konfluencji, gdzie horyzontalny poziom 1.0587 zbiega się z dynamicznym oporem w postaci kanału średnich EMA 10/20.

Mając na uwadze powyższe, spore znaczenie dla AUD/NZD może mieć zakończenie dzisiejszej sesji. Jeśli będzie ono miało miejsce na poziomie niższym od otwarcia, pojawi się szansa na powrót do trendu spadkowego w przyszłym tygodniu.

Idealnie, gdyby zamknięcie dzisiejszych notowań miało miejsce pod wczorajszym dołkiem. Wtedy też mielibyśmy dobry przykład formacji Fakey w korekcie trendu spadkowego. Jeśli ten scenariusz nie zostanie zrealizowany, zachowanie akcji cenowej w poszukiwaniu (jeszcze) sygnałów sprzedażowych można będzie kontynuować w następnym tygodniu.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Notowania pary walutowej AUDNZD poruszają się w trendzie spadkowym


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here