Naga MarketsPara walutowa AUD/NZD porusza się w formacji trójkąta, co doskonale odzwierciedla zarówno wykres dzienny jak i tygodniowy. W ubiegłym tygodniu cena dotarła po raz kolejny do jego prawego ramienia, które stanowi wsparcie. Dotknęła również wsparcia horyzontalnego w okolicach 1.0573. Tam też na wykresie tygodniowym widoczny jest pro-wzrostowy pin bar, który będąc w tym położeniu zapowiada dalsze wzrosty.

0214AN

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Wykorzystaj tę analizę na rachunku w HotForex[/pullquote]

Schodząc na niższy interwał (dzienny) we wspomnianym wcześniej miejscu uformował się setup Outside Bar, gdzie cena zamknięcia tej świecy dziennej jest wyższa niż w poprzednich sześciu dniach. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo wzrostów, które mogą sięgnąć przynajmniej górnego ramienia trójkąta stanowiącego opór dla ceny. Agresywni traderzy mogą rozważyć wejście na rynek od razu po otwarciu sesji w niedzielę, późnym wieczorem. Z kolei bardziej cierpliwy traderzy będą chcieli zaczekać na korektę (np. 50%) piątkowej świecy i tam szukać okazji do wejścia. W obu przypadka stop loss powinien znaleźć się przynajmniej poniżej minimum formacji Outside Bar. Rozważając drugi sposób wejścia trzeba liczyć się jednak z tym, że korekta może nie wystąpić, natomiast korzystniejszy jest w tym przypadku stosunek ryzyka do zysku.

0214AN2Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here