Naga Marketsan

Na wykresie H4 notowań dolara australijskiego do nowozelandzkiego kurs od końca lipca porusza się w wyraźnym trendzie bocznym między wsparciem okolic 1,09 a oporem 1,13. Obecnie, mimo naruszenia wsparcia obserwujemy mocną reakcję kupujących, która pojawiła się po decyzjach na temat stóp procentowych w Australii. Tym samym wsparcie zostaje wybronione, a trend boczny zachowany. Obecnie kurs powinien piąć się do góry i dlatego warto wykorzystywać wszelkie nadarzające się okazje czyli korekty, które na pewną będą się pojawiały.

an op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 69% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNZD/JPY – czas na korektę ?
Następny artykułAnaliza Ichimoku EURUSD, EURNZD, EURPLN 6 października 2015
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here