Naga MarketsW ostatniej analizie pary walutowej AUDNZD zwracałem uwagę na wzrosty, które zaprowadziły notowania do linii trendu biegnącej od maksimów z 2015-go roku. Wtedy też oczekiwałem reakcji na ten opór, która faktycznie nastąpiła w ubiegłym tygodniu.

Wspomniana reakcja lepiej widoczna jest na wykresie 4-godzinnym, gdzie sekwencja dołków i szczytów zmieniła się na spadkową. Ponadto widać, że w piątek nastąpiło zamknięcie pod linią trendu biegnącą od dołka z lipca oraz wsparciem horyzontalnym na 1.10.

Być może przełamana linia trendu zostanie jeszcze przetestowana jako nowy opór, co dawałoby okazję do krótkiej sprzedaży w przypadku pojawienia się prawidłowego sygnału. Wtedy, po pokonaniu wsparcia przy 1.0925, notowania kierować się mogą do kolejnego kluczowego poziomu obrony blisko 1.0752. W tych okolicach znajduje się także 50% zniesienie krótkoterminowego trendu wzrostowego.

Handluj na analizowanym instrumencie u brokera XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here