Naga Marketsan

Na wykresie H4 pary AUD/NZD doszło do wybicia lokalnego wsparcia okolic 1,1150 jakie tworzyły dwa poprzednie dołki. Wydaje się, że pod tym oporem można szukać sygnałów spadkowych, po niewielkiej korekcie. Warto też zajrzeć na wykresy o dłuższym interwale czasowym. Widać na nich, że ostatnie wierzchołki powstały na poziomie serii szczytów z 2015 oraz 2014 roku. W szerszym spojrzeniu pojawia się więc pewna przestrzeń do spadków.

an op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 69% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMorning False Breakout GBPUSD – 30.03
Następny artykułEUR/JPY – reakcja podaży przy ważnym oporze
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here