Naga MarketsPara krzyżowa AUD/NZD poruszała się w trendzie wzrostowym od kwietnia 2015 roku, a dotychczasowy szczyt został przez nią osiągnięty na początku lipca i znalazł się na poziomie 1.1482. Po ustanowieniu szczytu byliśmy świadkami ruchu bocznego o zakresie ponad 500 pipsów. W połowie października 2015 roku doszło do wybicia dołem z tej formacji horyzontalnej i kurs AUD/NZD utworzył wsparcie przy 1.0537, z którego cena skierowała się z powrotem na północ, by pod koniec listopada zatrzymać się na poziomie 1.1085.

Na wspomnianym przed chwilą poziomie pojawiła presja sprzedających, którzy w dość dynamiczny sposób sprowadzili cenę z powrotem do wsparcia w okolicach 1.0537. Tydzień w jakim się aktualnie znajdujemy wskazuje na odbicie od wsparcia, które doprowadziło także do przełamania lokalnego oporu przy 1.0718.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

Możliwe, że jeszcze dziś lub w przyszłym tygodniu dojdzie do ponownego testu wsparcia, które wcześniej działało jako opór, co mogłoby dać okazję do zajmowania pozycji długich dla traderów lubiących agresywną spekulację na niższych interwałach. Opór może w tym przypadku stanowić linia prowadzona od szczytu z 17 września 2015 roku lub też poziom 1.0890.

0115-AUDNZD

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic. Zaczynamy już na początku przyszłego tygodnia. Zapisy na: Webinary XM.COM[/pullquote]tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here