Naga MarketsNa interwale H4 widać, że cena napotkała opór około poziomu 1,04. Jest to poziom wynikający z poniedziałkowej luki cenowej. Choć trend jest zdecydowanie spadkowy, warto spojrzeć szerzej na całą sytuację, gdyż pojawiają się symptomy możliwego zakończenia trendu lub przynajmniej korekcyjnego odbicia, które dawno nie było widziane na tej parze.

an

Spoglądając na D1 widać, że wsparcie, które wyznacza poprzedni dołek, jest od kilku dni dość zaciekle bronione. Wczoraj powstałą klasyczna świeca pin bar. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że dokładnie po takim samym ruchu spadkowym, poprzednim razem zaczęło się odbicie w górę. Dodatkiem przemawiającym na rzecz kupujących jest także przełamana już linia trendu.

an 2

Jak widać, warto zachować ostrożność w grze z trendem lub zaryzykować jego zakończenie lub większe, korekcyjne odreagowanie.

——————————————————————————–

xm_logo1Sponsorem powyższej analizy jest broker XM.

Sprawdź ofertę XM oraz promocje dla klientów!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSunex [SNX] – Analiza na zamówienie
Następny artykułGBP/AUD – na poziomie wsparcia H4
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here