Naga MarketsKurs dolara nowozelandzkiego umacnia się do AUD. Notowania osiągają ważne wsparcieKurs dolara australijskiego do nowozelandzkiego dotarł w ostatnich dniach do kluczowego oporu. Tam, jak można się było spodziewać, ponownie na rynek wrócili kupujący. Spadki podczas dzisiejszej sesji zaprowadziły notowania do ważnej strefy wsparcia. Jakie są dalsze perspektywy dla pary walutowej AUDNZD?

  • Opór z ubiegłego roku ponownie przyciągnął sprzedających
  • Notowania AUDNZD testują teraz kluczowy obszar wsparcia
  • Rezultat testu wskaże dalszy kierunek ruchu

Opór na AUDNZD zadziałał idealnie

Ostatni raz o parze walutowej AUDNZD pisałem 13 maja, kiedy zanegowany został niedźwiedzi pin bar, a cena zmierzała do kluczowego oporu w okolicach 1,0836. Notowania faktycznie dotarły do oporu, który powstrzymywał kupujących we wrześniu i listopadzie ubiegłego roku.

Także tym razem kluczowy opór sprawdził się w swej roli. Poniedziałkowa świeca wskazywała na niezdecydowanie i stanowiła sygnał ostrzegający przed potencjalnym odwróceniem. Kolejnego dnia kontrolę przejęli sprzedający.

Dziś natomiast kurs dolara australijskiego do nowozelandzkiego dociera do ważnej strefy wsparcia w obrębie 1,0640. Zobaczymy jak tu rozegra się akcja cenowa.

Sprawdź ofertę licencjonowanego i regulowanego brokera XM posiadającego w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych
Sprawdź warunki brokera.
Wykres dzienny pary walutowej AUDNZD

Jeśli wsparcie wytrzyma, będzie widoczne niezdecydowanie, a następnie odznaki odwrócenia na wykresie dziennym, będzie można pomyśleć o zajęciu pozycji długiej. Celem przy tym scenariuszu ponownie będzie strefa oporu przy 1,0810 – 1,0860.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here