Naga Marketsaudnzd

Na wykresie H4 pary AUD/NZD od wczoraj trwa ruch korekcyjny po silnej fali spadkowej zapoczątkowanej przy strefie oporu z wyższych interwałów. Aktualnie pojawiają się symptomy świadczące o możliwej aktywności podaży. Jest to poziom poprzedniego dołki i wcześniejszego szczytu, na który cena zawsze reagowała. Zagranie na spadki będzie zgodne z ostatnim momentum, a wydaje się, że korekta może być tylko przystankiem przed dalszymi spadkami.

audnzd opcja

OptionTrade, oferuje 72% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 172 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – 6 listopad 2014: EUR/USD, EUR/JPY, AUD/USD
Następny artykułUSD/CHF – czekając na retest
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here