Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Poniedziałki mogły przyzwyczaić nas do tego, że oferują mało danych i zazwyczaj charakteryzują się pustym kalendarzem. Dzisiaj rozpoczynamy jednak nowy miesiąc, w związku z tym na całym świecie podawane są wyniki PMI przemysłowego – dzielił się nimi HSBC, Markit, a popołudniu dołączy do nich ISM. W przypadku krajów europejskich (publikacje PMI dla przemysłu miały miejsce od 09:15 do 10:30) widzimy ciągły, jednak zbyt powolny wzrost. Słabsze odczyty z Niemiec, unii monetarnej (gorsze o 0.1pkt. od konsensusu) doprowadziły do delikatnych osunięć na walucie europejskiej.

Jeżeli chodzi o dane z USA to skupimy się przede wszystkim na PMI przemysłowym ISM oraz Markit (pierwsza publikacja o 15:45, druga o 16:00) oraz na indeksie cenowym PCE, który bada wydatki konsumpcyjne przeciętnego Amerykanina (zestaw danych o 14:30). Całość uzupełni PMI przemysłowe Kanady o 15:30 publikowane przez RBC.

Z samego rana (wtorek, 2 czerwca) poznamy natomiast decyzje Banku Australii odnośnie stóp procentowych. O ile w tym miesiącu nikt nie spodziewa się dalszego cięcia stóp to samo oświadczenie z posiedzenia może być gołębie i sugerować chęć dynamiczniejszego luzowania w kolejnych okresach roku.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, NZD

SŁABE: EUR, GBP

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

AUD/USD – w silnym trendzie spadkowym

NZD/JPY – reakcja na wsparciu

Na drugą część dnia proponujemy rzucenie okiem na parę AUD/NZD na interwale H1:

AUD/NZD przesuwając się miarę płasko od początku dzisiejszej sesji, w godzinach południowych zaliczyło silne osunięcie. Cena doszła do horyzontalnego wsparcia intraday 1.0721, które dodatkowo wzmacniają 38.2% zniesienia Fibo oraz 200-okresowa EMA. Szukamy tutaj sygnałów świadczących o reakcji wzrostowej i zwiększonej aktywności popytu licząc na możliwość gry CALL.

AUDNZDH1

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here