Naga Marketsan

Na interwale H4 pary AUD/NZD kurs od pewnego okresu pnie się do góry tworząc nową, wzrostową strukturę dołków i szczytów. Aktualnie trwająca korekta spadkowa dotarła do ważnego poziomu wsparcia, póki co widoczne jest jedynie zahamowanie spadków. Warto zauważyć, że poziom ten zbiega się z linią trendu, a także zasięgi trzech ostatnich ruchów spadkowych są na bardzo podobnym poziomie. Tuż nad wsparciem utworzyła się lokalna konsolidacja, wydaje się że wybicie z niej górą, powinno doprowadzić do powstania kolejnego impulsu wzrostowego, które pierwszym celem będzie powrót na poziom poprzedniego szczytu.

an-op2

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here