Naga Marketsan

Na wykresie H4 pary AUD/NZD kurs po raz trzeci znalazł się na wsparciu i długoterminowej linii łączącej ostatnie dołki. Seria świec z długimi cieniami u dołu w tym miejscu świadczy o respektowaniu tego poziomu. Wygląda to tak jakby szykowało się kolejne odbicie w górę, w stronę oporu. Być może ta konsolidacja będzie kontynuowana i dzisiaj zobaczymy ruch wzrostowy.

Darmowe szkolenie 10 grudnia godz. 18:00 – Wybicie z kanału nocnego (kanału zmienności) – zobacz niesamowicie prosty sposób dokonywania transakcji, nie tylko na opcjach binarnych o skuteczności przekraczającej 60%. Zapisz się teraz.

an op

OptionTrade, oferuje 69% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 169 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here