Naga MarketsKurs pary walutowej AUDNZD znajduje się w połowie drogi zarówno do wsparcia jakie zapewnia linia trendu wzrostowego, prowadzona od dołka z 8-g o lipca, ale także linia oporu prowadzona po lokalnych szczytach widocznych na poniższym wykresie.

Sprawdź szkolenia w ramach Wakacyjnego Kursu Inwestycyjnego.

Potencjalny spadek oraz zamknięcie poniżej linii trendu wzrostowego, może wskazywać na zjazd do obszaru wsparcia przy 1.0630, który dobrze radził sobie w tej roli, w drugiej połowie obecnego miesiąca. Więcej ofert sprzedaży może pojawić się również po dojściu ceny do obszaru oporu niedaleko 1.0740.

2507-AUDNZD


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKonto demo. Czym jest? Czy warto używać?
Następny artykułNordea: Spadki EURUSD do 1.08?
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here