Naga Marketsan

Na interwale H1 pary AUD/NZD trwa trend wzrostowy. Po wybiciu poziomu poprzedniego szczytu, teraz trwa korekta, która testuje od góry ten poziom. Jest to silne wsparcie. Już widać aktywność kupujących jednak nie mamy póki co klasycznego sygnału zakończenia korekty. Warto obserwować ten poziom, gdyż w silnych trendach cofnięcia często są dość płytkie, a miejsce to jest idealne aby cena zwróciła do góry.

an op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here