Naga Markets
Para AUD/NZD porusza się zarówno w długoterminowym jak i średnioterminowym (ostatni miesiąc) trendzie spadkowym. Kilka dni temu wybiła istotne wsparcie, które było dolnym ograniczeniem konsolidacji. Pisałem o tym tutaj: AUD/NZD opuszcza strefę konsolidacji/

Na wykresie dziennym widzimy trend spadkowy, przebicie ważnego wsparcia i powrót do niego czyli retest przebitej strefy SR.


Teoretycznie sytuacja wydaje się być jasna – jesteśmy w trendzie spadkowym, przebite zostało wsparcie, a następnie kurs testuje strefę oporu, w której należy szukać sygnałów sprzedaży.
Jedynym problem może się pojawić, gdyby w drugiej części dnia podaż nie zaatakowała lub zwyżki zaszłyby jeszcze wyżej. Wtedy na wykresie W1 pojawi się świeca pin bar, która może oznaczać, że przełamanie wsparcia było fałszywe i czeka nasz większa korekta.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here