Naga Marketsaudnzd

Na interwale H4 pary AUD/NZD kurs porusza się między wsparciem, a oporem w szerokim ruchu bocznym. Po ostatnim silnym impulsie wzrostowym nadszedł czas korekty. Na wykresie widać także wewnętrzną strefę wsparcia. Po dotarciu do niej pojawił się sygnał do wzrostów – świeca pin bar. Być może mamy do czynienie z krótkoterminową korektą, po której nastąpi atak na kluczowy opór.

audnzd opcja

TopOption, oferuje 72% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 172 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here