Naga Marketsan

Na interwale H4 pary AUD/NZD trwa trend wzrostowy. Od kilku dni na linii trendu widać zjawisko zwane kompresją ceny. Jest to konsolidacja w formie zawężającego się trójkąta. Taka sytuacja nie może trwać w nieskończoność i prawdopodobnie niebawem nastąpi wybicie. Jeżeli cena opuści trójkąt dołem i przełamie lokalne wsparcie, które znajduje się tuż pod trójkątem – 1,101, będziemy mieć zakończenie trendu wzrostowego. Jeżeli jednak kurs wybije się górą, może to oznaczać powrót do trendu wzrostowego, z którym mamy do czynienia od 21 kwietnia.

an op

TopOption, oferuje 81% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here