Naga MarketsNa parze walutowej AUDNZD wciąż obowiązuje trend wzrostowy. Cena bowiem nadal utrzymuje się ponad linią trendu wzrostowego biegnącą od tegorocznych minimów.

Jest jednak coś niepokojącego jeśli chodzi o bieżącą tendencję. Jak widać na wykresie dziennym poniżej. Kurs w obecnym miesiącu już po raz trzecie testuje wspomnianą linię trendu, a po każdym odbiciu respektowany jest opór blisko 1.0974.

Częstotliwość testów linii trendu w trak krótkim czasie wskazuje na jego osłabienie, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to, że wcześniejszy test miał miejsce 3 miesiące temu.

Jeśli zatem w końcu uda się przełamać linię trendu, możemy się spodziewać większej zmienności. Jednak sprzedający do pokonania będą mieli jeszcze wsparcie horyzontalne w obrębie 1.0855. Dopiero zejście na zamknięciach dnia pod ten obszar otworzy drogę głębszym spadkom.

Najbliższy cel przy powyższym scenariuszu stanowić może lokalne wsparcia na 1.0780. Kolejny, kluczowy obszar obrony zlokalizowany jest blisko 1.0665.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here