Naga Marketsan

Kurs AUD/NZD po raz kolejny znalazł się w strefie wsparcia, która łączy dołki na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. Każde z poprzednich odbić od wsparcia pozwalało sporo zarobić, gdyż były to ruchy przynajmniej kilkuset pipsowe. Oczywiście trend nadal jest wyraźnie spadkowy, ale osoby grające na dalsze spadki powinny szczególnie uważać. Gra na odbicie w górę będzie możliwa po pojawieniu się silnych sygnałów świadczących o powrocie popytu, najlepiej widocznych z interwału dziennego.

an op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here