Naga Marketsaudnzd

Na interwale H4 pary AUD/NZD kurs podchodzi pod poziomy dotychczasowych szczytów. Jest to już 3 próba osiągnięcia nowego, wyższego maksimum. Choć druga próba nie zakończyła się aż tak wielkim spadkiem i popyt dość szybko powrócił, dlatego są szanse na pokonanie tej strefy, aczkolwiek może nie udać się to w ciągu jednego dnia. Warto rozważyć zagranie na spadki, gdyż widoczna jest już reakcja podaży na ten poziom. Kurs powinien dzisiaj oscylować pod tym oporem, dlatego można poczekać na ponowne podejście odrobinę wyżej.

audnzd opcja

TopOption, oferuje 72% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 172 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułPGNIG [PGN] – pod oporem i przy linii trendu czyli kluczowe miejsce na wykresie
Następny artykułKupiec [KPC] – analiza na zamówienie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here