Naga MarketsAUDNZD – diametralna odmiana nastrojów w poniedziałek

Jeszcze w piątek podaż dwukrotnie testowała wsparcie na poziomie 1.0390. Wydawało się, że przełamanie tego poziomu jest tylko kwestią czasu, a rzeczywisty cel podaży 1.0330 zostanie bardzo szybko osiągnięty. W poniedziałek obudziliśmy się jednak z kompletnie innymi nastrojami i poranny test wsparcia 1.0390 zakończył się dynamicznym odbiciem. Popyt zdołał pojedynczą świecą na interwale H4 przełamać opór na poziomie 1.0440. Obecnym celem ruchu wzrostowego są opory 1.0500 i 1.0570.

Zakończenie poniedziałkowej sesji będzie kluczowe

Na obecnym etapie trudno jest jednoznacznie ocenić jak dalej zachowywać się będzie AUDNZD. Z jednej strony cena porusza się w wyraźnym trendzie spadkowym i pod to będzie grała podaż. Z drugiej strony spadki jakie obserwujemy od dwóch tygodni nie zostały w tym czasie skorygowane. Dodatkowo AUDNZD zbliżył się na 60 pipsów do kluczowego wsparcia na poziomie 1.0330. Wiele okaże się pod koniec dzisiejszego dnia, kiedy to będzie można odpowiedzieć na pytanie czy popyt zdołał utrzymać przewagę przez całą sesję.

Zakończenie sesji na poziomie zbliżonym do obecnego da popytowi wiatru w żagle i może zaprowadzić cenę do oporu 1.0570. Jeżeli jednak to podaż będzie mocniejsza to pod koniec sesji na wykresie może pojawić się długi górny cień co tylko przyśpieszy spadek do kluczowego wsparcia 1.0330.

AUDNZD H4
Wykres AUDNZD dla H4

Zarejestruj się na darmowy webinar: “Strategie piramidowania pozycji”.

AUDNZD D1
Wykres AUDNZD dla D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here