Naga Marketsan

Na interwale H4 pary AUD/NZD doszło niedawno do przełamania linii trendu, a co ważniejsze upadku ważnego wsparcia. Wydaje się, że krótkotrwały trend wzrostowy uległ zakończeniu. Aktualnie strefa, która była wparciem służy już jako ważny opór. Warto rozważyć grę zgodną z kierunkiem panującego momentum spadkowego i zaczekać na retest czyli ponowne dojście ceny pod poziom oporu.

an op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here