Naga MarketsW ciekawym miejscu na wykresie znalazła się para walutowa AUDNZD. Trzeci raz testowana jest bowiem linia trendu prowadzona od ubiegłorocznych minimów.

Z kolei przechodząc na wykres 4-godzinny widzimy dużą świecę popytową. Następnie ruch wzrostowy był kontynuowany, a wczoraj ustanowiony został wyższy szczyt na poziomie 1.0515.

Obecnie notowania zmagają się z dynamicznym wsparciem jakie stanowi 20-okresowa SMA. Jeśli uda się utrzymać nad wyznaczanym przez nią poziomem, odbicie może doprowadzić do wybicia wczorajszych maksimów.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Skuteczne zamknięcie właśnie ponad wczorajszymi maksimami może świadczyć o kontynuacji wzrostów i wtedy najbliższym potencjalnym kierunkiem będą okolice oporu przy 1.0595.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here