Naga MarketsPara walutowa AUDNZD jest o tyle ciekawa, że przedstawia wzajemny stosunek dwóch walut, które w tym tygodniu bez wątpienia pozostają w tym tygodniu najsilniejsze.

Na wykresie 4-godzinnym bardzo łatwo dostrzec rosnący układ szczytów i dołków, który wskazuje na zmianę trendu ze spadkowego na wzrostowy:

1301-audnzd-2

Z kolei na wykresie 30-minutowym widoczna jest tytułowa bycza flaga, która jest niczym innym jak korektą w trendzie wzrostowym. Jako, że flaga najczęściej bywa formacją kontynuacji, spodziewane jest wybicie górą.

Można zatem obserwować jak dalej rozwija się akcja cenowa na AUDNZD. Potencjalne wybicie oporu formacji flagi będzie sygnałem do zajmowania pozycji długich, zgodnych z panującym trendem.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

1301-audnzd-1


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here