Naga Marketsan

Na interwale dziennym AUD/NZD kurs od kilku dni oscyluje w okolicach ważnego wsparcia. Na niższym interwale H4 widać, że na dole tego trendu zaczyna tworzyć się konsolidacja. Aktualna cena testuje linię trendu spadkowego. W dalszym ciągu możliwe są zagrania na spadki z celem tuż przy wsparciu, aczkolwiek należy rozważyć także wariant zmiany trendu na wzrostowy. Jeżeli wybite zostanie narysowany opór, który stanowi ostatni szczyt w trendzie spadkowym, będziemy mieli czytelny sygnał do zmiany trendu. Warto wtedy poczekać aż kurs przetestuje strefę jako wsparcie.

 op

OptionTrade, oferuje 69% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 169 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPodsumowanie tygodnia pozycji dużych graczy 23.11.2014.
Następny artykułUSD/SGD – odbicie od oporu M5
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here