Naga MarketsPatrząc na kros AUDNZD możemy z łatwością ocenić który dolar jest silniejszy szczególnie w kontekście handlu na AUDUSD i NZDUSD. Nie mniej jednak tytułowa para walutowa, również dostarcza nam ciekawych okazji.

Na sesji 19. października popyt zdominował sytuacje, prowadząc notowania na szczyt trwającego już od połowy roku trendu. Od tamtej pory AUDNZD odpoczywa, korekta zniosła 50% świecy impulsu a sprzedającym zabrało to aż 2 tygodnie.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDNZD
sprawdź ofertę Brokera HotForex

Poprzednia korekta we wrześniu również zniosła połowę impulsu, był on jednak dużo większy zarówno pod względem czasu jak i ceny. Wracając jednak do aktualnych wydarzeń, po dzisiejszej sesji jest szansa na uformowanie się formacji Shark32, wybicie w górę da trigger do zajmowania pozycji w kierunku trendu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… EUR/CAD, CAD/JPY, AUD/NZD
Następny artykułMiedź: inwestorzy finansowi już nie kupują szczytów
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here