Naga Markets



an

Na interwale H4 pary AUD/NZD kurs nadal pnie się do góry po linii trendu wzrostowego. Wczoraj zakończyła się duża korekta, a jej zasięg ponownie okazał się podobny do wcześniejszych korekt. Godziny poranne to niewielka korekta wczorajszego ruchu wzrostowego. Cena spadła do najbliższego wsparcia (fioletowa linia). Widać tam świecę pin bar. Taki układ faworyzuje stronę kupującą do ataku na poprzedni szczyt. Pozostaje zatem ok 75 pipsów prawdopodobnych wzrostów.

an-op2

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować Teraz



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here