Naga MarketsW analizie z 3 sierpnia zatytułowanej: „Przełamana linia szyi formacji RGR na AUDJPY” wskazywałem, że celem spadków będzie poziom 86.45 z możliwością pogłębienia tego ruchu do kolejnego wsparcia 85.80. Dokładnie taki scenariusz zrealizował się na AUDJPY, a do wypełnienia tego ruchu wystarczył sprzedającym tydzień.

W tym momencie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo na zakończenie spadków. Jeżeli nawet nie będzie to odwrócenie się trendu to należy spodziewać się przynajmniej wzrostowej korekty. Wiele może zależeć od tego, jak ostatecznie będzie wyglądała piątkowa świeca na interwale D1. Na wykresie poniżej zauważyć można, że świeca D1 ma długi dolny cień i popyt zdołał zawrócić AUDPY powyżej wsparcia 85.80. Jednak sesja trwa stosunkowo krótko, więc do końca dnia wiele może się zmienić.

Po skutecznym odbiciu od wsparcia 85.80 celami wzrostów będą kolejno: 86.45, 88.00. Mniej prawdopodobnym scenariuszem jest przełamanie 85.80 bez wcześniejszej korekty. Tego scenariusza również do końca nie można wykluczyć. Pierwszym celem spadków po przełamaniu tego poziomu byłby wtedy rejon 84.80 – 84.50.

AUDJPY H4
Wykres AUDJPY dla H4
AUDJPY D1
Wykres AUDJPY dla D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here