Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDJPY zaliczyły podczas wczorajszej sesji istotny spadek. Jak bowiem widać na wykresie dziennym poniżej, umocnienie jena japońskiego związane z negatywnymi nastrojami na rynkach akcyjnych doprowadziło do zejścia notowań pod wsparcie na 79.80.

Opisana wyżej akcja cenowa otwiera tym samym drogę do kolejnego wsparcia, które zlokalizowane jest w obrębie 78.67 i obejmuje także dolne ograniczenie kanału spadkowego.

AUDJPY z szansą na spadek do dołka przy 78.67 / wykres dzienny

Okazji do sprzedaży można wypatrywać na wykresie 4-godzinnym, gdzie spodziewany jest test przełamanego wsparcia (teraz oporu) na 79.80, które dodatkowo zbiega się z kanałem średnich EMA 10/20. Jeśli sprzedającym uda się utrzymać ten opór, napływ ofert sprzedażowych powinien zepchnąć kurs zgodnie z trendem, przynajmniej do 78.67.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

AUDJPY z szansą na spadek do dołka przy 78.67 / wykres H4


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here