Naga MarketsOd poniedziałku cena AUDJPY testuje wsparcie/opór na 81,75. Dziś w nocy wydawało się, że na fali reakcji na posiedzenie RBNZ cena może w końcu wybić w górę, ale doszło do szybkiego odwrotu i sytuacja znów jest w punkcie wyjścia. Dopóki nie dojdzie do zdecydowanego odbicia od tego poziomu, nie można mówić o kontynuacji wzrostów. Nie należy również wykluczać możliwości spadków.

9 września na AUDJPY rozpoczął się sentyment wzrostowy. Cena najpierw bez większych problemów przebiła się przez okrągły poziom 80,00, przetestowała go od góry, a potem ruszyła na północ i pokonała 81,75. Od czasu poniedziałkowej luki spadkowej skonsolidowała nieco ponad tym poziomem.

Jeśli dojdzie do wzrostów, to kolejnym celem dla byków będą okolice 83,60, co widać na szerszym spojrzeniu na wykres. Jeżeli dojdzie do spadków, to możemy oczekiwać cofnięcia w okolice 80,00. Do otwarcia tej pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here