Naga MarketsNowy tydzień na AUDJPY rozpoczął się od liczącej prawie 40 pipsów luki spadkowej. Cena na moment znalazła się poniżej wsparcia/oporu na 81,75. Szybko jednak doszło do wzrostu i już w ciągu kilku godzin cena wróciła nad ten poziom. Obecnie mamy do czynienia ze spadkami, które delikatnie zbliżają się do wsparcia. Nie pozostało nic innego, jak czekać na rezultat tego retestu.

Cena AUDJPY przez dłuższy czas poruszała się w zasięgu pomiędzy 80,00 a 81,75. W ciągu ostatnich sześciu tygodni doszło jedynie do jednego dłuższego wybicia tego zakresu, cena po kilku sesjach wróciła jednak z powrotem. Obecnie może mieć miejsce taka sama sytuacja.

Jeśli dojdzie do odbicia ceny od wsparcia na 81,75, to kolejnym celem będzie szczyt z lipca na poziomie 83,60, wzrosty mogą wynieść niecałe 200 pipsów. W przypadku zejścia poniżej wsparcia (czyli powrotu do wspomnianego zasięgu) możemy spodziewać się spadku z powrotem do okrągłego poziomu 80,00. Który scenariusz wygra, to rozstrzygnie się prawdopodobnie w najbliższych godzinach.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDJPY,
sprawdź ofertę Brokera HotForexConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here