Naga MarketsPo dynamicznych spadkach, kurs pary walutowej AUDJPY od tygodnia porusza się w 85 pipsowej konsolidacji. Na skutek trwających od wczorajszego poranka wzrostów rynek po raz czwarty dotarł w okolice górnego ograniczenia tego boxu (86.85).

Jeżeli opór ten zostałby pokonany, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów nawet w okolice poziomu 87.50.

Biorąc jednak pod uwagę fakt, że cała ta konsolidacja jest forma korekty po wcześniejszych spadkach bardziej prawdopodobne wydaje się odrzucenie tego poziomu. Jeżeli tak się stanie, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków, dla których potencjalnym targetem mogłyby okazać się okolice poziomu 86.00 (dolne ograniczenie konsolidacji) bądź nawet 85.50.

Warto jednak zwrócić uwagę, że pierwsza reakcja popytowa mogłaby pojawić się zdecydowanie wcześniej bo już w okolicy poziomu 86.45 (niebieskie wsparcie).

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

AUDJPY H1


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWalmart i Google jednoczą siły przeciwko Amazon
Następny artykułStany notują największy spadek zamówień na dobra trwałe od 2014 roku
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here