Naga MarketsPara walutowa AUDJPY od czerwca ubiegłego roku porusza się na północ wewnątrz kanału wzrostowego. Warto jednak zauważyć, że od grudnia ub.r. wzrosty te zdecydowanie spowolniły w efekcie czego trwający od niespełna 4 miesięcy ruch bardziej przypomina konsolidację aniżeli trend wzrostowy.

Wraz z początkiem tygodnia rynek dotarł w okolice istotnego wsparcia 84.00 zbiegającego się z dolnym ograniczeniem kanału wzrostowego, gdzie w dniu wczorajszym pojawiła się reakcja popytowa.

Jeżeli poziom ten zostanie trwale odrzucony i w najbliższym czasie wzrosty beda kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic poziomu 88.00.

Za scenariuszem tym przemawiać może również obecna sytuacja na oscylatorze Stochastic, gdzie zaobserwować możemy znaczne wyprzedanie.

AUDJPY Daily

Spoglądając na wykres H1 zauważymy, że od kilku godzin rynek ponownie porusza się na południe. Być może okaże się to jedynie korekta i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania lokalnego wsparcia zbiegającego się precyzyjnie z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu wzrostowego. Jeżeli w okolicy tej strefy pojawiłaby się reakcja popytowa, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURUSD
sprawdź ofertę Brokera HotForex

AUDJPY H1


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNorbert Ludian gościem XTB Trading Club już 30 marca 2017
Następny artykułEUR traci po wycieku plotek z Europejskiego Banku Centralnego
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here