Naga Markets

Piatek, 10 grudnia. Przed nami kolejny zimowy weekend, ale zanim to nastąpi mamy o 14:30 ważne dane – CPI, czyli poziom inflacji w USA. To możne być wydarzenie dnia.

  • inflacja w USA – dane o 14:30
  • inside bar na AUDJPY – kontynuacja czy zawracamy?
AUDJPY Daily - kolejny inside bar może byc formacja kontynuacji korekty
AUDJPY Daily – kolejny inside bar może być formacja kontynuacji korekty

Przyjrzałem się parze AUDJPY – tak zwany cross czyli para bez dolara USD. Takie pary są mniej podatne na zmienność w czasie gdy dane dotyczą tylko gospodarki USA.Na wykresie D1 widzimy dwie formacje inside bar – pierwsza już zrealizowała ruch po wybiciu, druga prawdopodobnie jest formacją kontynuacji korekty wzrostowej. MACD jest w fazie wzrostowej

Dość niedaleko, bo ok 75p wyżej znajduje się poziom S/R wsparcia i oporu , który zbiega się ze średnią EMA144 tworząc obszar konfluencji oporów.

AUDJPY H4 – wybicie z inside bara i co dalej?

Obszar 82.00-82.10 może stanowić trudną do pokonania przeszkodę i może zawrócić cenę na południe. Jednak gdyby udało się go pokonać- wzrosty mogą przyspieszyć i cena będzie podążać do najbliższej strefy podaży 83.00.
Powyższa analiza opiera się na strategii PA+MACD, której szczegółowy opis możecie przeczytać TU .
Więcej aktualnych analiz na grupie : Forex po Polsku

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: intercars kurs akcji | wartosc dolara | kurs akcji pekao |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here